مسابقه کتابخوانی واجب فراموش شده

0

به گزارش «فارسی مچ» سازمان بسیج شهرداری تهران پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ کتابخوانی و اعتلای سطح عمومی معارف دینی و اسلامی مسابقه ی بزرگ کتابخوانی مجازی را برگزار می کند.


به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این مسابقات که به صورت ماهانه برگزار می شود، شهروندان تهرانی می توانند ضمن دریافت و مطالعه کتب، به صورت اینترنتی و آنلاین در آزمون در نظر گرفته شده شرکت کنند.

به همین منظور در مرحله ی اول این مسابقه که تا پایان روز دوشنبه ۲۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت، کتاب واجب فراموش شده با هدف احیا و تقویت امر به معروف و نهی از منکر در اختیار علاقمندان قرار گرفته است .

این مسابقه ی بزرگ که هر ماه یک کتاب را به مخاطبان پیشنهاد می دهد تا پایان سال جاری ادامه داشته و جوایز ارزشمندی نظیر کمک سکه ی بهار آزادی، کمک هزینه ی سفر مشهد مقدس و ده ها جوایز ارزنده را به برگزیدگان اهدا خواهد کرد.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت سازمان بسیج شهرداری تهران به آدرس www.basij.tehran.ir در مسابقات شرکت کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.