مسابقه پوستر و کاریکاتور آسیب های ماهواره

0

به گزارش «فارسی مچ» سایت حرف تو مسابقه ای را با موضوع مضرات و آسیب های ماهواره در بخش های طراحی پوستر و کاریکاتور برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نقش ماهواره در تضعیف بنیان خانواده، نقش ماهواره بر سبک زندگی، نقش ماهواره در مدیریت زمان، نقش ماهواره در ترویج فرهنگ غربی، نقش ماهواره در تضعیف حیا و عفت، راهکارهای مقابله با ماهواره و نقش ماهواره در تربیت کودکان از محورهای این مسابقه ذکر شده است.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به ایمیل harfeto@mihanmail.ir ارسال نمایند؛ به ۵ اثر برتر هر کدام ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان هدیه اهدا خواهد شد.

به گزارش  فارسی مچ ، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره آخرین مهلت ارسال اثر پایان شهریور ماه می باشد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.