مسابقه برترین نشانه

1

به گزارش «فارسی مچ» در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پیگیری هرچه بیشتر فعالیت های خودجوش فرهنگی توسط جریانات مردمی در سال جهاد فرهنگی، مؤسسه فرهنگی مذهبی راه حق با همکاری وب سایت گفتمان برتر، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی و سایت خبری بصرنیوز اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی برترین نشانه کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه که در واقع بخشی از ویژه برنامه مؤسسه راه حق در ماه مبارک رمضان ۱۴۳۵ می باشد، با هدف تعمیق باورهای دینی، اصلاح نگرش عمومی نسبت به آیت عظمای الهی یعنی قرآن کریم، حرکت از قرآن خوانیِ صرف به سمت قرآن دانی و قرآنی فهمی و اصلاح و تعمیق تعامل با قرآن بعنوان کتاب نجات بخش و زندگی ساز طرح ریزی شده است.
منبع این مسابقه ویژه نامه فاخر فصل ملاقات است که در ایام ماه مبارک رمضان بصورت روزانه تولید و چاپ شده و هرشب در بین مخاطبین جلسه توزیع گردیده بود.
ویژه نامه فصل ملاقات
محتوای این ویژه نامه متشکل از بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد ماه مبارک رمضان و مراقبات مربوط به آن، معرفی یک نفر از علمای اعلام و عرفای شامخین، معرفی یک شهید شاخص و خلاصه بیانات استاد حجت الاسلام نخاولی با موضوع برترین نشانه(که هرشب در محل مسجد المنتظر واقع در خیابان شهید صادقی برگزار می شد) می باشد. محتوای غنی در کنار جذابیت های هنری و گرافیکی موجب استقبال بی نظیر مخاطبین از این ویژه نامه شده است.
گفتنی است تولید این نشریه در ماه مبارک رمضان بصورت روزانه بوده و ۳۰ شماره از آن تولید و در اختیار مخاطبین قرار گرفته است.
سؤالات مسابقه از قسمت “برترین نشانه” (خلاصه بیانات حجت الاسلام نخاولی با موضوع بررسی اعجاز قرآن) می باشد.
سروران مکرم برای شرکت در این مسابقه می توانند نسخه چاپ شده نشریه را شب های جمعه، یک ساعت پس از اذان مغرب در مسجد المنتظر و همچنین دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مستقر در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها دانشگاه فردوسی مشهد تهیه نمایند.
سؤالات مسابقه برای شرکت حضوری همراه با پک کامل نشریات تقدیم میگردد. شرکت در مسابقه و پاسخگویی بصورت آنلاین نیز از این لینک امکان پذیر می باشد.
مهلت شرکت در مسابقه و پاسخگویی به سؤالات ۳۱ مرداد ۱۳۹۳خواهد بود.
جوایز این مسابقه عبارت است:
۲ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۲ عدد کارت هدیه ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریالی، ۳ عدد کارت هدیه ۱,۰۰,۰۰۰ ریالی و ۱۰ بن خرید محصولات فرهنگی، که در مراسمی باشکوه در تاریخ ۲۰ شهریور۱۳۹۳ (اولین جلسه سیر و سلوک قرآنی پس از ولادت امام رضا علیه السلام) به قید قرعه به کسانی که به تمام سؤالات پاسخ صحیح داده باشند تقدیم خواهد شد.
شماره تلفن ۰۹۳۵۴۶۶۷۳۴۶(گوهری) و ایمیل Bartarin.Neshaneh@gmail.com پاسخگوی پرسش های سروران مکرم خواهد بود.

علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند به سایت جشنواره به نشانیwww.gofteman-bartar.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.