آغاز رسمی دومین جشنواره ملی ملکوت

0

به گزارش «فارسی مچ» ابوالفضل خراسانی دبیر دومین جشنواره ملی ملکوت از آغاز به کار رسمی «بخش جشنواره های طرح ملی ملکوت» از اول مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر دومین جشنواره ملی ملکوت بیان داشت: در این دوره جهت امکان مشارکت هر چه بیشتر عموم مردم در تمامی سطوح، بخش های مختلف و متنوع تری برای این دوره در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در طرح امسال علاوه بر جوایز اصلی که در اختتامیه جشنواره به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت، هر ماه نیز از بین شرکت کنندگان در بخش پیامکی به افراد به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ابوالفضل خراسانی با اعلام اینکه جشنواره ملی ملکوت در تاریخ ۱۵ دی ماه همزمان با ایام ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم خاتمه خواهد یافت، زمان اعلام نتایج برگزیدگان این دوره از جشنواره ملی ملکوت را تاریخ ۲۰ بهمن همزمان با ایام دهه فجر اعلام کرد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو در تشریح بخش های مختلف این جشنواره ملی؛ تالیف براساس محورهای جشنواره، مقاله نویسی، خلاصه نویسی کتاب منبع جشنواره، وبلاگ نویسی با موضوع کتاب منبع و برگزاری سلسله نشست ها ی تخصصی جهت اساتید و دانشجویان را نام برد.

دبیر دومین طرح ملی ملکوت مسابقات ادبی و هنری شامل (شعر و هنرهای تجسمی ،گرافیک و نقاشی )، ارسال طرح های هنری بر اساس ایده های برتر از مفاهیم قرآنی ( در قالب داستان نویسی )، مسابقه اینترنتی ، بر اساس منبع نشست های تخصصی و ویژه نامه های طرح ، مسابقه مکاتبه ای ، بر اساس منبع نشست های تخصصی و ویژه نامه های طرح ، مسابقه پیامکی ، بر اساس منبع نشست های تخصصی و ویژه نامه های طرح را از دیگر بخش های طرح ملی ملکوت دانست.

ابوالفضل خراسانی محورهای پژوهشی دومین جشنواره طرح ملی ملکوت را که بر اساس کتاب قرآن در قرآن در نظر گرفته شده است حقیقت قرآن، خاتمیت و جاودانگی قرآن، جامعیت قرآن، قرآن و فرهنگ و عقل در قرآن بیان کرد.

گفتنی است، دومین دوره جشنواره ملی ملکوت، امسال به همت بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با محوریت کتاب «قرآن در قرآن» حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر از محورها، اهداف، بخش ها و شیوه نامه های شرکت در جشنواره ملی ملکوت به سایت رسمی طرح ملی ملکوت به آدرس www.malakoot.org مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.