نفرات برگزیده جشنواره باران

2

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه حامیان محیط زیست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی نفرات برگزیده بخش های مختلف جشنواره باران حامیان محیط زیست را اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این جشنواره در محورهای «فکر کنید، بخورید، صرفه جویی کنید؛ اشاره به آیه شریفه بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید، نقش من در حمایت از محیط زیست و آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان در بخش های عکس، کاریکاتور، داستان کوتاه و وبلاگ برگزار شده است.
در بخش عکس، محمدصادق رضایی از دانشگاه پیام نور ایلام رتبه دوم، زهرا حبیبی از دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه سوم، و خانم ها فرشته شریعت  از مرکز علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران و زهرا حسین آبادی از دانشگاه ملایر رتبه چهارم را کسب کردند.
در این بخش هیچ عکسی جهت کسب رتبه اول حائز شرایط شناخته نشد.
در بخش کاریکاتور، محمد تقی پور از دانشگاه شاهد رتبه اول، ندا شجاعی از دانشگاه پیام نور بجنورد رتبه دوم، یاسمن حبیب زاده عمران از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه سوم و همایون عبدالرحیمی از مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۱ تهران رتبه چهارم را کسب کردند.
در بخش داستان نویسی، پژمان سهرابی از دانشگاه هنر تهران رتبه اول، صبا چزانی از دانشگاه علامه طباطبایی رتبه دوم، آذین ودادی از دانشگاه آزاد دامغان رتبه سوم و سید سجاد موسوی از دانشگاه غیرانتفاعی سوره رتبه چهارم را کسب کردند.
در بخش وبلاگ نویسی نیز سکینه رجایی از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رتبه دوم و مریم وثوقی فر از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات رتبه چهارم را کسب کردند. در این بخش نیز هم وبلاگی حائز رتبه نخست و رتبه سوم نشد.
شایان ذکر است به نفرات اول هر رشته مبلغ ده میلیون ریال، نفرات دوم هفت میلیون ریال، نفرات سوم پنج میلیون ریال و نفرات چهارم سه میلیون ریال اهدا خواهد شد.
زمان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. منتقد به جشنواره های معلق

    سلام
    بنظر شما میشه توی یک جشنواره ای نفرات اول یا سوم نداشاه باشیم اونوقت نفر دوم یا چهار داشته باشیم
    ؟
    چرا اینقدر به جامعه وبلاگ نویسان ظلم میشه وحقشون رسیدگی نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.