تمدید پنجمین مسابقه ملی عکاسی فیزیکی‎

0

به گزارش «فارسی مچ» زمان ارسال آثار به  پنجمین دوره مسابقه ملی عکاسی فیزیکی‎ تا روز جمعه ۱۰ مرداد ماه تمدید گشت.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه توسط انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سال ۱۳۸۸ در سطح ملی برگزار می گردد.

یادآور می شویم پیش از این فرصت شرکت در مسابقه تا پایان تیر ماه اعلام شده بود.  

شرکت عموم در این رقابت علمی هنری آزاد است.

عکاسی فیزیکی با استفاده از بستر پرمخاطب عکاسی، شروعی موثر در جهت کاهش فاصله میان فیزیک و دانش آموزان و دانشجویان و همچنین فعالیتی موثر جهت ترویج هر چه بیشتر علم فیزیک در میان دانش آموزان و افراد جامعه است.

دانش آموزان با شرکت در مسابقه، علاوه بر شرکت در رقابتی سالم، فرصت آشنایی با محیط دانشگاه و فضای دانشجویی را خواهند داشت. استقبال شرکت کنندگان در چهار دوره گذشته و نیاز دانشگاه جهت ترویج هرچه بیشتر علم فیزیک سبب شده تا انجمن علمی دانشجویی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک، پنجمین دوره این مسابقه را با حمایت انجمن ترویج علم ایران و انجمن معلمان فیزیک امریکا و با رویکرد ترویج علم فیزیک و نگاه علمی برگزار کند.

در این مسابقه شرکت کنندگان از سراسر کشور با ثبت نام در سایت مسابقه وارسال عکسهای خود به همراه توضیح قوانین فیزیکی حاکم بر پدیده های موجود در عکس با یکدیگر به رقابت می پردازند.

آثار به همراه توضیحات شان در مرحله داوری توسط داوران علمی و هنری از لحاظ عکس ارسالی و همچنین توضیحات علمی مورد بررسی قرار می گیرند و تعداد مشخصی اثر برای نمایش در گالری آثار برتر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انتخاب می شوند.

از میان آثار راه یافته به گالری از هر دسته یک اثر به عنوان اثر برتر برگزیده می شود و از صاحبان آثار تقدیر به عمل می آید و آثار آن ها تحت حمایت حقوقی انجمن علمی دانشجویی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مسابقات بین المللی عکاسی علمی و با حفظ حقوق صاحبان آثار شرکت داده می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین و مقررات مسابقه می‌توانید به نشانی اینترنتی www.physphoto.ir مراجعه کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.