مسابقه وبلاگ نویسی جهاد مجازی۲

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره وبلاگ‌نویسی جهاد مجازی به همت کانون‌های مساجد و در راستای شناسایی وبلاگ‌نویسان کانون‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از اهداف این جشنواره می‌توان به انعکاس و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در فضای مجازی، شناخت و ایجاد ارتباط وبلاگ نویسان متعهد و متخصص، تهیه بانک اطلاعاتی از وبلاگ‌های مساجد جهت استفاده در شبکه جهاد مجازی و ایجاد روحیه نشاط اجتماعی و کار گروهی در میان دست اندرکاران کانون‌های مساجد اشاره کرد.

بررسی نقش وجودی امام رضا(ع) در فرهنگ شیعی ایران، دهه کرامت، مدیریت جهادی، فرهنگ در عزم عمومی، عفاف و حجاب، فعالیت‌های کانون محور و نقد و هدایت فعالیت‌های فرهنگی از موضوعات این جشنواره به شمار می‌رود.

همچنین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، موضوع ویژه این جشنواره با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار می‌شود.

این جشنواره وبلاگ‌نویسی به همت این کانون و با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان، دانشگاه پیام نور فلاورجان از ۲۳ خرداد تا ۳۰ مرداد برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ravaghlms.ir مراجعه کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ