​دبستانی های اهل منطق را خبر کنید

0

به گزارش «فارسی مچ» پنجمین دوره جشنواره کیدوکو(سودوکوی کودکان) برای تابستان۹۳ از کودکان دبستانی به صورت رایگان ثبت نام می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمدمهدی رنجبر دبیر پنجمین جشنواره کیدوکوی ایران گفت: در این جشنواره که از ابتدای خردادماه۹۳، طی ۱۶هفته رقابت پیامکی، آغاز می شود، کیدوکوبازهای دبستانی، دقت و سرعت عمل شان را به آزمایش می گذارند تا در انتهای این دوره، کسانی که بیشترین امتیاز را جمع آوری کرده اند به سالن «فینال حضوری» راه پیدا کنند. در سالن فینال هم طی چند مرحله غربالگری و مسابقه سرسختانه، فینالیست ها  مشخص می کنند که لقب «قهرمان قهرمانان کیدوکوی ایران» شایسته کدامیک از آنهاست.

رنجبر اضافه کرد: رقابت های این جشنواره تابستانی بر اساس سن شرکت کنندگان در دو رشته «کیدوکوی۴در۴»(برای کلاس اولی ها تا سومی ها) و «کیدوکوی۶در۶»(برای کلاس چهارمی ها تا ششمی ها) برگزار خواهدشد. سوالات مرحله پیامکی، در مجله «همشهری بچه ها» درج خواهدشد. اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره، شیوه پاسخدهی و نمونه های تمرینی آنلاین، در وب سایت ۱sargarmi.ir در دسترس عموم علاقمندان قرار دارد.
پیش از این نیز ۷دوره جشنواره مسابقات منطقی با تجربه بسیار موفق در کشورمان انجام شده است که شامل ۴دوره جشنواره کیدوکو(کودکان)، ۱دوره جشنواره سودوکو(بزرگسالان)، یک دوره جشنواره ناویاب(بزرگسالان) و ۱دوره جشنواره مسابقات منطقی ایران(کودکان و بزرگسالان) بوده است که اطلاعات بیشتر درباره آنها در وب سایت ۱sargarmi.ir موجود است.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.