مسابقه وبلاگ نویسی جهاد مجازی۲

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره وبلاگ‌نویسی جهاد مجازی به همت کانون‌های مساجد و در راستای شناسایی وبلاگ‌نویسان کانون‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از اهداف این جشنواره می‌توان به انعکاس و ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در فضای مجازی، شناخت و ایجاد ارتباط وبلاگ نویسان متعهد و متخصص، تهیه بانک اطلاعاتی از وبلاگ‌های مساجد جهت استفاده در شبکه جهاد مجازی و ایجاد روحیه نشاط اجتماعی و کار گروهی در میان دست اندرکاران کانون‌های مساجد اشاره کرد.

بررسی نقش وجودی امام رضا(ع) در فرهنگ شیعی ایران، دهه کرامت، مدیریت جهادی، فرهنگ در عزم عمومی، عفاف و حجاب، فعالیت‌های کانون محور و نقد و هدایت فعالیت‌های فرهنگی از موضوعات این جشنواره به شمار می‌رود.

همچنین در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، موضوع ویژه این جشنواره با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار می‌شود.

این جشنواره وبلاگ‌نویسی به همت این کانون و با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان، دانشگاه پیام نور فلاورجان از ۲۳ خرداد تا ۳۰ مرداد برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ravaghlms.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.