چهارمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)

1

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه کانون های مساجد استان هرمزگان با اعلام فراخوان ارسال مقاله به چهارمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، آخرین مهلت دریافت مقاله را دهم مهرماه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت الاسلام احمد پهلوانی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان موضوعات فراخوان چهارمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) را اقتصاد و معیشت از منظر امام سجاد (ع)، عصمت از دیگاه امام سجاد (ع)، حق خویشاوندان از دیدگاه امام سجاد (ع) و تفسیر قرآن با توجه به ادعیه امام سجاد (ع) اعلام کرد و  گفت: این مقالات باید حداقل ۱۵ و حداکثر۲۵صفحه و دارای کیفیت جمع آوری و نظریه پردازی باشند، رعایت ویراستاری و هنر ادبی و همچنین استفاده از منابع علمی معتبر از دیگر شرایط پذیرش مقالات است.

دبیر اجرایی چهارمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با بیان اینکه چهار مقاله برتر کمک هزینه عمره مفرده، چهار مقاله برگزیده کمک هزینه عتبات عالیات و چهار مقاله منتخب نیز کمک هزینه مشهد مقدس تعلق می گیرد، افزود: به مقالات بالای ۷۰ امتیاز نیز هدایایی تقدیم می شود.

پهلوانی یادآور شد: پژوهشگران می توانند مقالات خود را به سه زبان فارسی، عربی یا انگلیسی تا ۱۰ مهرماه ۹۳، مطابق با ۷ ذوالقعده ۱۴۳۵ قمری و ۲ اکتبر ۲۰۱۴ به آدرس بندرعباس، بلوار پاسداران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان ارسال کنند.

به گفته وی، این فراخوان در قالب چهار هزار پوستر به چاپ رسیده و به زودی در بین مراکز علمی، حوزوی، دانشگاهی و مذهبی سراسر کشور توزیع خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد هرمزگان اضافه کرد: علاوه بر پوستر، از طریق رسانه های مجازی و جراید و همچنین بانک اطلاعات بیش از هزار پژوهشگر، برای این فراخوان اطلاع رسانی صورت گرفته است.

حجت الاسلام پهلوانی ادامه داد: فایل این فراخوان بر روی سایت www.emamsajad.com قابل رویت می باشد.

دبیر اجرایی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) تصریح کرد: این کنگره هرساله در سالروز شهادت امام سجاد(ع) در ۲۵ محرم به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد هرمزگان و با حمایت استانداری و سایر دستگاه های فرهنگی با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در بندرعباس برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. سراج اندیشه

    با سلام . این کنگره در سال های قبل گسترده تر بود …. عوض پیشرفت داره پس رفت میکنه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.