مسابقه کوثر آفتاب

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه فرهنگی «کوثر آفتاب» ویژه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی (رض) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سیدجواد هاشمی‌نژاد اشرفی، مدیر امور فرهنگی آستان قدس رضوی عنوان کرد: در محضر قرآن، سبک زندگی، معراج مومن، فرق و مذاهب، به سوی ظهور، آب آئینه آفتاب، اعتقادی و ادبیات از بخش‌های مهم این مسابقه فرهنگی است.

وی افزود: سوره «کوثر»، درس‌هایی در محضر زهرا(س)، به همین سادگی به همین صمیمیت، نماز حضرت زهرا(س)، توصیه‌های اخلاقی امام خمینی(ره)، علل پیدایش فرقه‌های اسلامی، دعا برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) و به حضرت زهرا(س) متوسل شدم، از مهم‌ترین موضوعاتی است که در این مسابقه فرهنگی مطرح شده است.

وی اظهار داشت: در بخش درس‌هایی در محضر حضرت زهرا(س)، حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی کامل در شوهرداری، تربیت فاطمی، حضرت فاطمه(س) و کوثر، حضرت فاطمه زهرا(س) در اوج وارستگی فضایل اخلاقی و پیشتاز دفاع از ولایت مطرح شده است.

مدیر امور فرهنگی آستان قدس رضوی افزود: افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و سؤالات مطرح شده در این مسابقه از متن موجود طرح شده است.

وی با اشاره به چگونگی شرکت و تکمیل پاسخنامه‌ی مسابقه گفت:  علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.aqr.ir و یا با ارسال پاسخ صحیح به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ در این مسابقه شرکت کنند.

هاشمی‌نژاد اشرفی افزود: برای شرکت در مسابقه از طریق پیامک، کافی است شماره‌ گزینه‌های صحیح سوال‌ها را به صورت یک عدد ۵ رقمی از چپ به راست، پس از ذکر نام مسابقه، نام، نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شهر به سامانه ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ پیامک کنید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.