مسابقه وبلاگ نویسی باموضوع شعار سال

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سایت ندای تفرش؛ مدیر اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تفرش گفت : این معاونت به مناسبت اولین گرامیداشت هفته فرهنگی دانشگاه تفرش با شعار تعالی فرهنگی و در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، مسابقات وبلاگ نویسی را برگزار می کند.

” اعظم عسگری ” با اشاره به موضوعات این مسابقه گفت : وبلاگهایی که با موضوعات  فرهنگ، اقتصاد، اقتصاد مقاومتی، اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، فرهنگ و دانشگاه و موضوعات مرتبط با شعار سال می توانند در این مسابقه شرکت کنند .

وی از دانشگاهیان علاقه مند در شرکت در این مسابقه خواست که علاوه بر تکمیل شرکت در مسابقه از طریق سایت فرهنگی،  آدرس وبلاگهای خود را تا پایان اردیبهشت ماه 1393از طریق پست  الکترونیکی معاونت فرهنگی و اجتماعی  به آدرس farhangitaut92@gmail.comارسال نمایند .

” عسگری ” در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری جشن میلاد دو نور به مناسبت روز زن اشاره کرد و اظهارداشت : این جشن در روز 2اردیبهشت ماه با سخنرانی خانم دکتر خدایی در سالن آمفی تاتر این دانشگاه اجرا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.