تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی

3

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت شمس توس؛ دبیر برگزاری جشنواره بین‌المللی وبلاگ نویسی رضوی از تمدید مهلت شرکت در این جشنواره تا پایان تیرماه سال جاری خبر داد و گفت: به دلیل استقبال جوانان و دانشجویان از این جشنواره و با توجه به برگزاری امتحانات درسی در خردادماه، این جشنواره تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،

مجید عبدالهی با اعلام این خبر افزود: موضوع ویژه جشنواره امسال سبک زندگی رضوی تعیین شده اما لزوما به معنای آن نیست که وبلاگ های رضوی با موضوعات دیگر نمی توانند در آن شرکت نمایند؛ وبلاگ های تخصصی با موضوع سبک زندگی رضوی از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند شد.

عبدالهی گفت: تمام تلاش ما در دبیرخانه جشنواره این است که رضایت حداکثری شرکت کنندگان را فراهم کنیم و بدین منظور در جشنواره امسال تلاش کردیم تا از افراد متخصص بیشتری در این زمینه بهره مند شویم و برای منظور در بخش داوری فنی از سه کارشناس ارشد و فعال فضای مجازی بهره مند شده ایم.
وی با اشاره به سوابق داوران جشنواره توضیح داد: آقایان وحید الله وکیل کارشناس ارشد رشته IT از دانشگاه خواجه نصیر و فعال فضای مجازی، شاهرخ صالحی کارشناس ارشد و دبیر سرویس اجتماعی خبرگزاری بین المللی نسیم و آقای علی جمشیدی کارشناس ارشد و دبیر سرویس سیاسی  خبرگزاری بین المللی نسیم از داوران جشنواره امسال در بخش داخلی هستند
دبیر برگزاری جشنواره بین‌المللی وبلاگ نويسی رضوی در رابطه با بخش بین الملل جشنواره نیز افزود: در بخش بین الملل نیز تعداد قابل قبولی شرکت کرده‌اند که بر این تعداد روز به روز افزوده می‌شود.
لازم به ذکر است، علاقه مندان برای کسب اطلاع از شرایط جشنواره و شرکت در آن می‌توانند به سایت مربوطه به آدرس valiasr.ghasam.ir  و سایت شمس توس به آدرس www.shamstoos.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.