تمدید مجدد جشنواره فرهنگی‌دانشجویی باران

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره فرهنگی‌دانشجویی باران که توسط سازمان دانشجویان ایران برگزار می گردد برای بار دوم تمدید گشت.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستین جشنواره‌ی  فرهنگی‌دانشجویی «باران»؛ با محوریت حمایت از محیط زیست و منابع طبیعی توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود که سازمان حفاظت محیط زیست، به جمع حامیان این جشنواره پیوست.

نخستین جشنواره‌ی سراسری دانشجویی فرهنگی «باران» در محورهای «فکر کنید، بخورید، صرفه جویی کنید؛ اشاره به آیه شریفه از قرآن: « بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید»، «نقش من در حمایت از محیط زیست» و «آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان»  در بخش‌های عکس، کاریکاتور، داستان کوتاه و وبلاگ برگزار خواهد شد.

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند برای دریافت آگاهی‌های بیشتر از قوانین جشنواره و ارسال آثار خود به پایگاه اینترنتی www.studentcity.ir مراجعه کنند.

 لازم به ذکر است تمامی مراحل دریافت آثار تنها  از طریق  همین پایگاه  انجام می‌شود.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان اردیبهشت ماه  ۹۳ تمدید شده است و جوایز هر بخش شامل نفر اول ده میلیون ریال ، نفر دوم: ۷ میلیون ریال، نفر سوم: ۵ میلیون ریال و نفر چهارم ۳ میلیون ریال خواهد بود.

این دبیرخانه، برگزاری دو دوره همایش سراسری مسئولان گروه‌های دانشجویی حامی محیط زیست و منابع طبیعی، طرح ملی بنشانیم درخت و برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی محیط زیست را در کارنامه ی خود دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.