برگزیدگان دومین دوره جشنواره توان­یاب و فضای مجازی

0

به گزارش «فارسی مچ» برگزیدگان دومین دوره جشنواره توان­یاب و فضای مجازی، شب میلاد امام علی(ع) معرفی می­ شوند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اعضای هیأت داوران دومین دوره جشنواره توان­یاب و فضای مجازی شب گذشته تشکیل جلسه دادند و پس از بحث و بررسی وب­ سایت­ها و وبلاگ­های شرکت­ کننده در این دوره از جشنواره، مقام­ های اول تا سوم هر بخش را انتخاب کردند.

۷ عضو کمیته داوران دومین جشنوراه توان­یاب و فضای مجازی ضمن حضور در محل دبیرخانه جشنواره و ارزیابی وب­ سایت­ها و وبلاگ­های شرکت­ کننده، کار بررسی ثبت­ نام کنندگان را آغاز کردند.

بنا براین گزارش در این دوره از جشنواره که با محوریت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و حمایت شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات کویر یزد برگزار می­شود، بیش از ۱۰۰ وب­ سایت و وبلاگ مرتبط با موضوع افراد دارای معلولیت و نیز انجمن­ ها و تشکل­ های همسو با حوزه معلولان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بر اساس تصمیم هیأت داوران کلیه وب­ سایت­ها و وبلاگ­ها در ۵ زمینه فنی و محتوایی مورد ارزیابی قرار گرفتند که شامل ملاک­ هایی نظیر: به­ روز رسانی و آرشیو موضوعی، ارتباط با کاربران و پاسخگویی، تولید محتوا و استفاده از ادبیات شیوا، پیوند­های مرتبط و تعامل با حوزه تخصصی و در نهایت طراحی و گرافیک مناسب بود.

بر اساس این گزارش در بخش افراد دارای معلولیت ۲۶ وب­ سایت و وبلاگ­، در قسمت سایت­ های مرتبط با معلولیت ۵ وب­سایت و در گروه وب­ سایت تشکل­ ها و انجمن­ های حوزه معلولان ۹ وب­سایت به مرحله پایانی داوری راه پیدا کردند.

هیأت داوران پس از مشاهده و بررسی تمام وب­ سایت­ها و وبلاگ­ های راه یافته به مرحله پایانی و ارزیابی عوامل امتیاز­آور هر شرکت­ کننده را تعیین و بالا­ترین امتیازات هر بخش را به­ عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب کردند. در این دوره بخش وب­ سایت افراد دارای معلولیت ۳ نفر و گروه وبلاگ افراد دارای معلولیت ۳ نفر مقام­ های اول تا سوم را کسب کردند همچنین در وب­ سایت­ های مرتبط با حوزه معلولان یک نفر مقام اول و ۲ نفر به­ صورت مشترک مقام دوم را از آن خود کردند و در بخش وب­سایت برتر انجمن­ های حوزه معلولان ۳ مؤسسه حائز بالاترین امتیاز شدند.

شایان ذکر است مدیران وب­ سایت­ ها و وبلاگ­ های برتر و نیز وب­ سایت مؤسسات برگزیده در مراسمی که همزمان با شب میلاد امام علی(ع) در سالن همایش رعد برگزار می­شود، معرفی خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.