جشنواره فرهنگی ‎این راه بی‌نهایت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از برگزاری جشنواره فرهنگی با عنوان ‎«این راه بی‌نهایت» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ناصر فرید از برگزاری جشنواره فرهنگی با عنوان ‎«این راه بی‌نهایت» در استان خبر داد و افزود: این جشنواره در بخش‌های خاطره نویسی و عکس با موضوع راهیان نور در سطح استان برگزار خواهد شد و فراخوان جشنواره نیز همزمان با آغاز سفر کاروان های راهیان نور منتشر شده است.

وی اضافه کرد: علاقه‎مندان می‌توانند آثار خود را در بخش خاطره‌نویسی با محورها و موضوعات دل‌نوشته (حس و حال شخصی)، توصیف مناطق(براساس عناصر داستان‌نویسی)، سفرنامه (شرح سفر از نقطه شروع تا پایان)، کوله بارم از این سفر(حس و حال بعد از سفر) و یاد شهدا در مناطق عملیاتی و همچنین در بخش عکس با محورها و موضوعات یادمان‌ها و مناطق عملیاتی، جلوه های دلدادگی زائران سرزمین نور به این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: در بخش خاطره‌نویسی، متون باید براساس اصول نگارشی نگاشته و ذکر تاریخ سفر،عناوین مناطق و نام افراد همسفر رعایت شود و همچنین در بخش عکس،هر عکاس می تواند ۱۰ عکس باکیفیت مطلوب با دوربین های عکاسی و یا تلفن همراه ارسال کند.

فرید در پایان گفت: علاقه‎مندان می‌توانند آثار خود را تا۲۰ فروردین ۹۳ به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در خرم آباد، میدان ناصرخسرو، ابتدای کوچه یادگار امام اول، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان و یا به نشانی الکترونیکی dideban57@gmail.com ارسال کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ