چهارمین مسابقه ملی وبلاگ نویسی خرداد

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن اعلام تشکیل ستاد “اقتصاد و فرهنگ” در این مرکز علمی از برگزاری چهارمین مسابقه ملی وبلاگ خرداد خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جلسه دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد بعدازظهر امروز با حضور اعضاء در بیت آیت‌الله سید مرتضی محمودی‎گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی‎فقیه و رئیس دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد ورامین برگزار شد.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری ورامین طی سخنانی در این جلسه گفت: با توجه به شعار سال جدید وظیفه بنده و همکارانم و نیز دانشجویان به‌ عنوان افسران جنگ نرم در دانشگاه‌ها سنگین‌تر شده است.

محسن ممیزی اظهار داشت: از آنجایی که بیش از ۶۰ درصد دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری ورامین در رشته‌های اقتصادی و فرهنگی مشغول تحصیل هستند ستادی با عنوان «اقتصاد و فرهنگ» در این مرکز علمی در حال شکل‌گیری است که در این زمینه از تمام ظرفیت‌های موجود در دانشگاه و نیز شهرستان بهره خواهیم برد.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت حماسه ۱۵ خرداد افزود: قیام ۱۵ خرداد هویت و اصالت مردم ورامین است و امروز ورامینی‌ها به غیرتمندان ۱۵ خرداد ۴۲ افتخار می‌کنند، در عین حال یکی از عرصه‌های فرهنگی این منطقه قیام ۱۵ خرداد ۴۲ است.

این مسئول سپس به توانایی‌های فنی و محتوایی دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری ورامین در زمینه فرهنگی و نیز فناوری اطلاعات اشاره کرد و افزود: وجود کارگروه قوی فناوری اطلاعات در دانشگاه زمینه حضور قوی‌تر این مرکز علمی در بحث چهارمین مسابقه ملی وبلاگ خرداد را فراهم می‌آورد، بنابراین حضور ما در فضای مجازی و نیز هر جا نیاز به حضور قوی باشد در بحث ۱۵ خرداد مبرهن است.

عضو دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد ورامین سپس با اشاره به گسترش روزافزون فضای مجازی و الکترونیکی تصریح کرد: طراحی و توسعه و راه‌اندازی کتابخانه دیجیتال ۱۵ خرداد در دستور کار این مرکز علمی قرار دارد که به‌زودی جزئیات آن اعلام می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: علاقمندان از سراسر کشور می‌توانند آثار خود را به آدرس الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.ir ارسال کنند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شرکت‎کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری ورامین در پایان عنوان کرد: محورهای وبلاگ‎نویسی و مهلت ارسال آثار در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.