نخستین جشنواره فیلم و عکس هلال‌احمر

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان از برگزاری نخستین جشنواره سراسری فیلم و عکس مستند سازمان جوانان با عنوان «فراخوان جشن بشردوستی» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مهدی رشادی با اشاره به سومین روز اجرای طرح «ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی» در استان همدان، اظهار داشت: با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در جوانان شرکت کننده در این طرح و نیز جذب کودکان، نوجوانان و جوانان فعال به نفع سازمان‌های مردم‌نهادی چون جمعیت هلال‌احمر، امسال برای نخستین‌بار، جشنواره سراسری فیلم و عکس مستند از سوی سازمان جوانان برگزار می‌شود.

وی افزود: هر یک از علاقه‌مندان می‌توانند با دوربین‌های عکاسی خانوادگی خود یا تلفن‌های همراه دوربین‌دار از جلوه‌های بشردوستی مردم نوع‌دوست استان همدان عکاسی و فیلمبرداری کرده و آثار خود را با همه ایرانیان به اشتراک بگذارند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان همدان عنوان این جشنواره عکاسی را «فراخوان جشن بشردوستی» ذکر کرد و گفت: موضوعات جشنواره، جلوه‌های نیکوکاری، گذشت، نوع‌دوستی و بشردوستی، همکاری و مشارکت داوطلبانه در خدمات عام‌المنفعه، حفظ احترام و کرامت انسانی، صلح، دوستی، تفاهم و پیشگیری از خشونت، حفاظت از محیط زیست در راستای حمایت از سلامت انسان‌ها است.

وی تفکیک سنی شرکت‌کنندگان در جشنواره را برای کودکان و نوجوانان (۵ تا ۱۸ سال) و برای جوانان (۱۸تا ۲۹ سال) دانست و یادآور شد: تعداد آثار قابل پذیرش از هر نفر در هر گروه سنی، حداکثر ۱۰ عکس و سه فیلم پنج دقیقه‌ای است.

رشادی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به سایت اینترنی www.Safaresalem.ir بیستم فروردین ماه سال ۹۳ خواهد بود، خاطرنشان کرد: لوح افتخار یادمان جشنواره و اهدای ۵ میلیون ریال ریال جایزه نقدی به هر یک از ۴۰ عکاس و ۴۰ فیلمساز برتر از جمله  هدایایی است که به تهیه‌کنندگان آثار برتر تعلق می‌گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.