مسابقه وبلاگ نویسی فاطمیه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ فرهنگسرای ملل به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی را با موضوع سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س)، مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع سیره ی حضرت زهرا (س) و موضوعات مرتبط از سوی این فرهنگسرا برگزار می شود.

علاقمندان می توانند تا ۲۴ فرودرین ماه سال جاری نام و نام خانوادگی خود را به همراه آدرس وبلاگ به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۱ ارسال و جزء یکی از برگزیدگان این مسابقه باشند.

گفتنی است به ۵ نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

همچنین علاقه مندان برای اطلاع از دیگر برنامه های این فرهنگسرا می توانند به سایت melal.farhangsara.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.