مسابقه نمایشنامه نویسی غریبه شهر دنیا

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مسابقه نمایشنامه نویسی غریبه شهر دنیا با رویکرد سیره حضرت فاطمه زهرا(س) در نوروز ۱۳۹۳ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این مسابقه که علاقه مندان تا هفدهم فروردین ۹۳ مهلت دارند تا آثار خود را به این رخدادارسال کنند، نمایشنامه های نوشته شده همزمان با سوگواره ایام فاطمیه تا سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با رویکرد سیره حضرت زهرا(س) پس از داوری مورد ارزیابی قرارگرفته و ۲۷ فروردین ماه در ویژه برنامه آیین نکوداشت مقام زن که به مناسبت ولادت با سعادت بانوی آب وآیینه حضرت فاطمه زهرا (س) در تالار نغمه فرهنگسرای بهمن با حضور مسولان فرهنگی و هنرمندان برگزار می شود از صاحبان آثار برتر تجلیل خواهد شد.

علاقه مندان چکیده و متن آثار خود را با همراه با مشخصات فردی و شماره تلفن خود در فرمت PDF به نشانی اینترنتیbahman.cu.ce@gmail.com ارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.