مسابقه شهر موشها

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ مسابقه شهر موشها در بخش های داستان، نمایشنامه، فیلمنامه یا طرح فیلم و شعر یا ترانه برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سازندگان فیلم سینمایی «شهر موشها» با انتشار فراخوانی از علاقمندان دعوت کرده بودند روایت خود از شهر موشها و سرنوشت‌ شخصیت‌های آن را در قالب داستان کوتاه٬ نمایشنامه٬ فیلم‌نامه و شعر به آدرس bamdadfilm@bamdadfilm.net که در فراخوان این مسابقه اعلام شده ارسال کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر به خبرگزاری «موشنا» به آدرس www.mooshna.com مراجعه کنند.

در فراخوان این مسابقه در مطبوعات منتشر شده آمده است: «به نظر شما، شهر موشها چه تغییراتی کرده است؟ شخصیت‌هایش چه می‌کنند؟ این شهر چه شکلی شده است؟ ایده خود را برای ما بنویسید و در مسابقه شهر موشها به روایت شما شرکت کنید.»

در این فراخوان شرایط شرکت در مسابقه٬ زمانبندی برگزاری مسابقه و جوایز افرادبرگزیده اعلام شده است. همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده در همین فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۳ تمدید شده و علاقمندان می‌توانند در سه بخش اعلام شده برای مسابقه به صورت همزمان شرکت کنند. محدودیتی برای شرکت در همه بخش‌ها وجود ندارد. همچنین مراسم اعلام برندگان و اهدای جوایز همزمان با اکران فیلم صورت می‌گیرد.

جوایز:
نفر اول: ۳ میلیون تومان + تندیس شهر موشها + لوح تقدیر + جوایز غافلگیرکننده
نفر دوم: ۲ میلیون تومان + لوح تقدیر + جوایز غافلگیرکننده
نفر سوم: ۱ میلیون تومان + لوح تقدیر + جوایز غافلگیرکننده
جایزه ویژه هیات داوران : ۲ میلیون تومان + لوح تقدیر + جوایز غافلگیرکننده
به نفرات چهارم تا بیستم لوح تقدیر و جوایز غافلگیرکننده اهدا خواهد شد.

فیلم سینمایی «شهر موشها» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی مشترک منیژه حکمت و علی سرتیپی در حال تولید است و مراحل پایانی فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.