مسابقه داستانک نویسی بانوی بهشت

0

به گزارش «فارسی مچ» نگارش زیباترین متن ادبی و داستان کوتاه درمسابقه ی”بانوی بهشت”درباره حضرت فاطمه زهرا(س) درفرهنگسرای بهمن به رقابت گذاشته می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عموم علاقمندان برای شرکت در این رقابت فرهنگی و ادبی می توانند متون ادبی، داستانک یا دل نوشته های خود را به همراه مشخصات فردی وشماره تلفن(همراه و ثابت) را حداکثر تا ۱۷ فروردین ماه در فرمت PDF به نشانی اینترنتیbahman.cu.ce@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است؛ آثار ارائه شده پس از داوری در ویژه برنامه ای که ۲۷ فروردین ماه به مناسبت ولادت با سعادت بانوی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و به منظور گرامیداشت مقام زن مسلمان در تالار نغمه فرهنگسرای بهمن برگزارمی شود؛ معرفی و از صاحبان ۵ اثر برگزیده تجلیل خواهد شد .

عموم شهروندان درایام تعطیلات نوروزی می توانند با مراجعه به فرهنگسرای بهمن به نشانی ضلع جنوبی میدان بهمن از ویژه برنامه های آیینی و مذهبی بهره مند شوند.

همچنین جهت دریافت اطلاعات مربوط به برنامه های مراکز فرهنگی هنری پایتخت ویژه سوگواره شهادت حضرت زهرا(س) با سامانه ۱۸۳۷ تماس بگیرند و یا از پرتال فرهنگسرای بهمن به نشانی www.bahman.farhangsara.ir  بازدید کنند .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.