عکس های موبایلی در جشنواره رسانه های دیجیتال

0

به گزارش «فارسی مچ» عکس های موبایلی در جشنواره رسانه های دیجیتال مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال شرکت داده می شوند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال، پیرو تفاهم با دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، در راستای هم افزایی و جذب مشارکت هنرمندانی که با تلفن همراه اقدام به خلق اثر هنری می کنند، مقرر شد آثار راه یافته به اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در بخش هنرهای دیجیتال هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال شرکت یافته و مورد داوری قرار گیرد.

جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال با فراهم آوردن بستر رقابت میان هنرمندان به شناسایی و ارزیابی تولیدات سال جاری در حوزه رسانه های دیجیتال می پردازد.هفتمین دوره این جشنواره به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

همچنین آثاری که تا تاریخ ۳۰ فروردین ماه ۹۳ در دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران ثبت نام نمایند در بخش هنرهای دیجیتال هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال شرکت داده خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر راجع به دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران می توانید به خبر فارسی مچ در این رابطه به آدرس www.farsimatch.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.