جشنواره پوستر هلال احمر

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ جشنواره پوستر و همچنین کارگاه پوستر هلال احمر در اردیبهشت ماه جاری و همزمان با هفته هلال‌احمر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، ستاد برگزاری هفته هلال احمر به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و هفته هلال جشنواره طراحی پوستر را همسو با اهداف جهانی خود که همانا تسکین آلام بشری و کرامت انسانی است، برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا تا ۲۸ فروردین ۹۳ مهلت دارند تا آثار خود را فقط ازطریق پست الکترونیکی جشنواره به نشانی  helaleahmar.poster@gmail.com در ابعاد ۷۰×۱۰۰ با فرمت JPG و با دقت ۱۵۰ DPI و حداکثر حجم فایل ۵MB به صورت RGB به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

بر این اساس داوری آثار هفته نخست اردیبهشت ۹۳ انجام و نمایشگاه آثار ۱۸ اردیبهشت، همزمان با شروع هفته جهانی هلال‌احمر و صلیب‌سرخ برپا می‌شود.

همچنین علاقمندان به شرکت در این جشنواره باید مقرراتی را به شرح ذیل رعایت کند:

پوسترها هیچ جهت‌گیری نسبت به ملیت، نژاد، طبقه یا عقاید سیاسی نداشته باشد‏، موضوع و درون مایه آثار نمایانگر اهداف جمعیت هلال احمر باشد‏، هر شرکت‌کننده هر تعداد اثر دلخواه به شرط تطابق با شرایط جشنواره ارسال کند‏، آثار حتما بر اساس این نمونه (نام و نام‌خانوادگی طراح – شماره تماس – شماره اثر Amir Amiri_09120000000_01.jpgبه زبان انگلیسی نامگذاری شود ‏(توجه: فایل‌هایی که منطبق با این بند نامگذاری نشود به مسابقه راه پیدا نخواهد کرد)‏، در همه پوسترها باید آرم هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار داده شود و ارسال اثر به جشنواره به منزله پذیرفتن آگاهانه همه شرایط ذکر شده، است.

لازم به ذکر است در پاسخ به ایمیل‌های دریافتی‏، رسید ارسال خواهد شد، لذا برای ایمیل‌هایی که پاسخ خودکار دریافت نشده، به معنای نرسیدن آنها به دبیرخانه است. همچنین آثار راه یافته به نمایشگاه با رعایت کامل حق مالکیت معنوی طراح و درج نام وی، برای نیازهای بصری ستاد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار خواهد گرفت و طراح حق واگذاری اثر به غیر را ندارد.

همچنین کارگاه پوستر هلال احمر‏، ۲۰ تا ۲۳ فروردین، از ساعت ۹ تا ۱۷ زیر نظر محمد اردلانی برگزار می‌شود و علاقمندان برای حضور دراین کارگاه عملی لازم است ۵ نمونه از پوسترهای خود در قطع ۵۰۰ در۷۰۰ پیکسل بافرمتJPG، به همراه بیوگرافی خود و اطلاعات تماس، تا تاریخ ۱۸ فروردین به پست الکترونیک جشنواره به نشانی helaleahmar.poster+workshop@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.