جشنواره هنری ادبی هلال و رسانه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ رئیس جشنواره هلال و رسانه از افزودن دو بخش کاریکاتور و داستان به جشنواره هلال و رسانه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وحید رحمتی با اشاره به افزودن دو بخش کاریکاتور و داستان به جشنواره هلال و رسانه، گفت: طبق برنامه ریزی های قبلی مقرر شده بود این جشنواره در ۳ بخش تصویری، رسانه های مکتوب و دیداری- شنیداری برگزار شود که با توجه به استقبال شرکت کنندگان دو بخش کاریکاتور و داستان نیز به جشنواره افزوده شد.

رئیس جشنواره هلال و رسانه افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را با محوریت فعالیتهای جمعیت هلال احمر و با تاکید بر اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر که از ابتدای سال ۹۲ تا پایان فروردین ۹۳ منتشر شده یا می شوند به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

بنا بر این گزارش علاقه ­مندان به شرکت در جشنواره هلال و رسانه می‌توانند بعد از مطالعه فراخوان شرکت در جشنواره، تنها یک اثر برای هر بخش و در مجموع ۳ اثر خود را برای شرکت در جشنواره حداکثر تا اول اردیبهشت ۹۳ به پست الکترونیک NEWS@RCS.IR ارسال کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جمعیت هلال احمر به نشانی www.rcs.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.