جشنواره هلال و رسانه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت واحد مرکزی خبر؛ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در هفته هلال در اردیبهشت ۱۳۹۳، جشنواره «هلال و رسانه» برگزار می­‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وحید رحمتی، رئیس جشنواره هلال و رسانه در این باره گفت: انعکاس بیشتر و مؤثرتر خدمات هلال احمر در رسانه­ها یکی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی افزود: تولید آثار رسانه­ای قوی و در فضایی رقابتی نه تنها به تأثیرگذاری بیشتر این آثار در میان مخاطبان می انجامد بلکه باعث به وجود آمدن انگیزه بیشتر در اصحاب رسانه برای توجه ویژه به خدمات هلال احمر و تعامل با مخاطبان می‌شود.

رحمتی با اشاره به اینکه این جشنواره در سه بخش تصویری، رسانه‌های مکتوب و دیداری- شنیداری برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: آثاری که با محوریت فعالیت‌های جمعیت هلال احمر و از ابتدای سال ۱۳۹۲ تا پایان فروردین ۱۳۹۳ منتشر شده است یا می­شود، می تواند در این جشنواره شرکت کند.
علاقه­مندان به شرکت در جشنواره هلال و رسانه می‌توانند تنها یک اثر را برای هر بخش و در مجموع سه اثر خود را برای شرکت در جشنواره حداکثر تا اول اردیبهشت ۱۳۹۳ به آدرس اینترنتی news@rcs.ir ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.