جشنواره فرهنگی ‎این راه بی‌نهایت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از برگزاری جشنواره فرهنگی با عنوان ‎«این راه بی‌نهایت» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ناصر فرید از برگزاری جشنواره فرهنگی با عنوان ‎«این راه بی‌نهایت» در استان خبر داد و افزود: این جشنواره در بخش‌های خاطره نویسی و عکس با موضوع راهیان نور در سطح استان برگزار خواهد شد و فراخوان جشنواره نیز همزمان با آغاز سفر کاروان های راهیان نور منتشر شده است.

وی اضافه کرد: علاقه‎مندان می‌توانند آثار خود را در بخش خاطره‌نویسی با محورها و موضوعات دل‌نوشته (حس و حال شخصی)، توصیف مناطق(براساس عناصر داستان‌نویسی)، سفرنامه (شرح سفر از نقطه شروع تا پایان)، کوله بارم از این سفر(حس و حال بعد از سفر) و یاد شهدا در مناطق عملیاتی و همچنین در بخش عکس با محورها و موضوعات یادمان‌ها و مناطق عملیاتی، جلوه های دلدادگی زائران سرزمین نور به این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: در بخش خاطره‌نویسی، متون باید براساس اصول نگارشی نگاشته و ذکر تاریخ سفر،عناوین مناطق و نام افراد همسفر رعایت شود و همچنین در بخش عکس،هر عکاس می تواند ۱۰ عکس باکیفیت مطلوب با دوربین های عکاسی و یا تلفن همراه ارسال کند.

فرید در پایان گفت: علاقه‎مندان می‌توانند آثار خود را تا۲۰ فروردین ۹۳ به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در خرم آباد، میدان ناصرخسرو، ابتدای کوچه یادگار امام اول، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان و یا به نشانی الکترونیکی dideban57@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.