جشنواره شعر طراوت

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیر کمیته روابط عمومی جشنواره شعر طراوت، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مهرداد انتظاری مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر طراوت را ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: جشنواره شعر طراوت با هدف شناسایی استعدادهای ادبی و ایجاد یک رقابت سالم در میان شعرا پایه‌ریزی شده تا بتوان طراوت را که به عنوان شعار اصلی و اختصار این جشنواره است به شرکت کنندگان در روز پایانی هدیه داد.

دبیر کمیته روابط عمومی جشنواره شعر طراوت افزود: فراخوان شعر طراوت قبل از آغاز سال ۹۳ با تشکیل کارگروه های اختصاصی و با حضور شاعران ورامین، پیشوا و قرچک به همراه خبرنگاران منطقه شکل گرفت و مقرر شد این مسابقه در قالب موضوعات ورزش، سلامتی، زندگی، نشاط و طراوت پایه‌ریزی شود.

دبیر کمیته روابط عمومی جشنواره شعر طراوت ادامه داد: بعد از مصوبات مورد توافق، فراخوان مذکور به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین که متولی این امر است و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین و دیگر نهادها و ارگان‌ها در اختیار عموم علاقمندان قرار گرفت.

انتظاری افزود: در اختیار قرار دادن نمابر به شماره ۳۶۲۵۹۵۵۵ و آدرس shereostan@gmail.com و تعیین اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به‌عنوان دبیرخانه مرکزی برای سهولت در ارسال آثار از جمله توافقات دیگری بود که به انجام رسید تا شاعران بتوانند راحت‌ترین راه ممکن برای ارسال آثار خود را انتخاب کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۲۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده که در نظر داریم بعد از اتمام مهلت ارسال آثار که ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری تعیین شده، اشعار را در اختیار هیات داوران که از افراد مجرب و نام آشنای شعر هستند قرار دهیم تا نفرات برتر و برگزیده معرفی شوند.

عضو هیئت علمی جشنواره ادامه داد: در پایان مقرر شده داوران ۱۰ اثر برتر و ۲۰شاعر شایسته تقدیر را معرفی نمایند تا در روز اختتامیه از آنان تقدیر به‌عمل آید.

وی که خود از شاعران نام آشنای منطقه و استان تهران است افزود: شعرا همچنان زمان برای در اختیار قرار دادن آثار را دارند و علاقه‌مندان می‌توانند در قالب‌های مختلف و با در اختیار قرار دادن مشخصات فردی به همراه شماره تماس و محل سکونت در این جشنواره شرکت کنند.

انتظاری در پایان تصریح کرد: تمام آثار بعد از بررسی در قالب کتاب و با نام و تصاویر شاعران به چاپ خواهد رسید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.