جشنواره شعر شعار ۹۳

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره شعر شعار سال ۹۳ خبر داد.

حسین گنجی افزود:با توجه به نامگذاری امسال با نام ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی شاعران می توانند آثار خود را با این موضوع خلق کنند.

وی گفت:فراخوان برگزاری این جشنواره اکنون اعلام شده است و شاعران آثار خود را به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارسال کنند.

به گفته وی،این جشنواره اهدافی چون توجه به جایگاه فرهنگ، تعمیم ارزش های والای فرهنگی و پرداختن به موضوع اقتصاد را دنبال می کند.

گنجی افزود:در این جشنواره محورهای، جایگاه حوزه های علوم دینی در زندگی فرهنگی مردم و راهبری فرهنگی و اقتصادی مد نظر است و شاعران می توانند در هر کدام یک از بخش ها به صورت جداگانه آثار خود را ارائه دهند.

به گفته وی،مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره ۲۰فروردین ماه می باشد و شاعران می توانند آثار خود را به آدرس اینترنتی chb@farhang.gov.ir ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.