جشنواره شعر استانی طراوت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ دبیر جشنواره شعر استانی طراوت از مشارکت استان‌های مختلف کشور در نخستین جشنوراه شعر استانی طراوت خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علیرضا فرجی از مشارکت استان‌های مختلف کشور در نخستین جشنوراه شعر استانی طراوت خبر داد و گفت: جشنواره شعر استانی طراوت که مقرر شده بود در سطح استان تهران پایه‌ریزی شود تاکنون شاهد ارسال آثار از استان‌های مختلف بوده است.

دبیر جشنواره شعر استانی طراوت اظهار داشت: اشعار به ثبت رسیده در دبیرخانه از شهرستان‌های استان تهران است که در این زمینه استان‌ها و شهرستان‌های دیگر همچون قم، مشهد، اردبیل، کرمانشاه، بندرعباس، اهواز و بابل نیز در این زمینه مشارکت داشته‌اند و شاعران این خطه آثار خود را به این جشنواره ارسال کرده‌اند.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین ادامه داد: بعد از ارسال فراخوان توسط خبرگزاری‌ها و نشریات کشوری و رسانه‌های شهرستان ورامین، جنوب شرق و شرق استان تهران و به همت برخی سایت‌های مرتبط با شعر و ادب، تاکنون بیش از 200 اثر از سوی شاعران و علاقمندان به شعر به دبیرخانه ارسال شده است.

فرجی عنوان کرد: برای سهولت در ارسال آثار نمابر 36259555 در نظر گرفته شده است و شاعران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 36244262 یا 36255363 تماس بگیرند.

دبیر جشنواره شعر استانی طراوت گفت: دبیرخانه این جشنواره، اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در نظر گرفته شده است و واحد معاونت توسعه امور ورزش آماده دریافت هرگونه آثار است.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین خاطرنشان کرد: آدرس اینترنتی shereostan@gmail.com راه‌اندازی شده است تا افراد از طریق این آدرس، آثار خود را در قالب‌های مختلف و با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس تا 29 اردیبهشت ماه سال‌جاری ارسال کنند.

فرجی بیان داشت: اختتامیه جشنواره در خردادماه سال 1393 برگزار و مکان و زمان آن متعاقباً اعلام می‌شود که در این مراسم 10 شاعر برتر و 20 نفر نیز شایسته تقدیر معرفی می‌شوند.

دبیر جشنواره شعر استانی طراوت در پایان عنوان کرد: جوایز نفیس و ارزنده به همراه تندیس برای برترین‌های این جشنواره در نظر گرفته شده است و تمام آثار بعد از بررسی در قالب کتاب و با نام و تصاویر شاعران به چاپ می‌رسد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.