ثبت نام بیش از ۴۵۰۰ وبلاگ در سومین مسابقه وبلاگ نویسی نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» طبق اعلام دبیرخانه سومین مسابقه وبلاگ نویسی نماز بیش از چهار هزار و پانصد وبلاگ در این مسابقه ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،دبیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری با اشاره به  استقبال بی نظیر هموطنان از سومین مسابقه وبلاگ نویسی نماز اعلام کرد بیش از چهار هزارو پانصد وبلاگ در سامانه ثبت نام گردیده است ایشان یادآور شدند کار داوری مسابقه با حضور اساتیدی از استانهای مختلف کشور که در مجموع ده داورمی باشند

کار در مرحله مقدماتی را انجام خواهند داد و داوری در دو مقطع فنی و محتوای ارزیابی می شودو کار داوری تا ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و اسامی صد و ده نفر برگزیده مسابقه بر روی همین پایگاه انتشار داده می شود.

مراسم اختتامییه با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی و مسولین کشوری و استانی و روسای شورای مناطق ستادهای اقامه نماز و کارشناسان فرهنگی و برگزیدگان در تاریخ(۷/۳/۹۳)برگزار می گردد.

ایشان یادآور شدند مرحله چهارم مسابقه از اول مهرماه سال جاری برگزار می گردد و شرکت کنندگان در مرحله سوم دارای امتیاز خاص هستند و مرحله چهارم با نوع آوری جدید همراه خواهد بود و منابع بسیار خوبی در اختیار وبلاگ نویسان محترم در سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.