تمدید مسابقه وصف شهید

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان زنجان گفت: مهلت ارسال آثار مسابقه ” وصف شهید” تا سالروز شهادت استاد شهید مطهری در سال ۹۳ تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی اظهارکرد: همزمان با سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سی و چهارمین سالگرد تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسابقه‌ ادبی با عنوان «وصف شهید » به همت اداره کل آموزش عالی بنیاد شهید ویژه استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان شاهد و ایثارگر سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه با تاکید بر مضامین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، موسسات و مراکز آموزش عالی و با محوریت شعر، نثر ادبی، خاطره نویسی، دل نوشته می‌باشد که مهلت ارسال از ۱۰ اسفند ۹۲ به ۱۲ اردیبهشت ۹۳ و همزمان با سالروز شهید استاد مطهری تمدید شد.

بیات با بیان اینکه آثار باید حداکثر در یک صفحه A4 در قالب WORD و با فونت ۱۴ میترا باشد، افزود: شرکت کنندگان آثار خود را به نشانی الکترونیکی Amozesh.aali@isaar.ir ارسال و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه این مسابقه خیابان طالقانی؛ خیابان ملک الشعرای بهار، ساختمان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی، طبقه اول، اداره کل آموزش عالی ارسال کنند.

به گزارش  فارسی مچ این مسوول تاکید کرد: مشخصات کامل فرستنده آثار شامل، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، کد ایثارگری، نسبت با ایثارگر، تاریخ تول ، مدرک یا مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی ، شماره تلفن همراه و ثابت، ایمیل و نشانی دقیق و کامل آدرس پستی همراه با آثار ارسالی باید به طور کامل ذکر شود.

بیات در خصوص اهداف برگزاری این مسابقه، خاطر نشان کرد: اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه‌ها، فراهم‌آوری زمینه بهره مندی اهل هنر از فعالیت‌های فرهنگی وادبی ایثارگران دانشگاهی، ایجاد زمینه رقابت سالم و شکوفایی استعدادهای نهفته دانشگاهیان شاهد و ایثارگر در زمینه‌های ادبی و معرفی آثار برتر کشور از جمله اهداف برگزاری این مسابقه ملی است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.