تمدید دومین جشنواره عکس قاب‌های بهشتی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت همشهری آنلاین؛ مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره عکس قاب‌های بهشتی تا ۲۵ فروردین ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، تا کنون بیش از ۱۴۰۰ اثر در دو بخش حرفه‌ای و شهروندی به جشنواره عکس قاب‌های بهشتی رسیده است و به دلیل استقبال متقاضیان، مهلت ارسال آثار تا ۲۵ فروردین ماه تمدید شد.

این جشنواره با هدف پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش در راه گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش محتوای دیجیتالی یادمان شهدا در فضای مجازی برگزار می‌شود.

نشست انتخاب و داوری عکس‌ها پایان فروردین ماه و برگزاری نمایشگاه و مراسم اهدای جوایز نیز اردیبهشت ماه خواهد بود.

ابوالفضل جلیلی، فرهاد سلیمانی و محمد نوروزی به عنوان داوران جشنواره عکس قاب‌های بهشتی، داوری آثار را به عهده گرفته‌اند.

محسن محمدی دبیر جشنواره عکس «قاب‌های بهشتی» درباره افزودن بخش آرای مردی به این دوره از جشنواره گفت: جدا از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره که توسط هیات انتخاب مورد داوری قرار می گیرد، بخش ویژه ای با عنوان جایزه ویژه مردمی به مجموعه جوایز اضافه شده و طبق برنامه ریزی انجام شده قرار است به یک عکس که از سوی مردم بیشترین آرا را کسب کرده جایزه ویژه آرای مردمی اهدا شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال عکس به سایت www.tasvirnet.com مراجعه کنند.

دومین جشنواره عکس قاب‌های بهشتی با حمایت اداره امور ایثارگران شهرداری تهران، خبرگزاری تسنیم و فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.