اختتامیه جشنواره تبلیغ نوین جنات

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیر کمیته اطلاع‌رسانی و ارتباطات جشنواره نوین «جنات» از برگزاری اختتامیه این جشنواره در ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری در قم با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام رمضانعلی بذر افشان با اشاره به نزدیک شدن زمان برگزاری اختتامیه جشنواره تبلیغ نوین «جنات» در قم اظهار کرد: این جشنواره که سال گذشته در سه بخش مجازی، رسانه‌ای و مکتوب فراخوان شده بود، با ارسال آثار در سه بخش یاد شده به پایان رسید.

وی با بیان اینکه استقبال طلاب از برگزاری این جشنواره بسیار مطلوب بود، تصریح کرد: در بخش تبلیغ مجازی حدود ۲ هزار اثر در زمینه وب سایت، وبلاگ، شبکه اجتماعی و در بخش تبلیغ رسانه‌‌ای در زمینه تولیدات در صدا و سیما و قالب‌های جدید حدود ۲۰۰ اثر و در بخش تبلیغ مکتوب ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

دبیر کمیته اطلاع رسانی و ارتباطات جشنواره نوین «جنات» ادامه داد: اکنون داوری بخش نخست آثار ارسالی در هر بخش به پایان رسیده و داوری بخش دوم آغاز شده است که به زودی نتایج داوری‌های انجام شده، اعلام می‌شود.

بذرافشان اضافه کرد: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی ظرفیت تبلیغ در قالب‌های نوین است که موجب انتقال تجارب برترین‌ها و برگزاری نشست‌های اختصاصی این نوع فعالیت‌ها در تبلیغ رواج پیدا کند.

وی در بخش پایانی سخنان خویش خاطرنشان کرد: روز ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری اختتامیه این جشنواره با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.