مسابقه طراحی شعار ۴۰ سالگی سازمان انتقال خون

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ دبیرخانه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس سازمان انتقال خون و چهل میلیون اهدای خون، طراحی شعار ویژه این مناسبت را به مسابقه گذاشت.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه طراحی شعار ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس انتقال خون و چهل میلیون اهدای خون، در سه محور تکریم اهداکنندگان خون، ارتقای کیفیت زندگی مصرف کنندگان خون و بزرگداشت چهلمین سالگرد تاسیس انتقال خون و چهل میلیون اهدای خون تعریف شده است.

براساس اعلام سازمان انتقال خون، از طراحان دعوت می شود تا پایان فروردین ۱۳۹۳ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره مستقر در سازمان انتقال خون ایران ارسال کنند.

محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود نداشته و از بین آثار رسیده به صاحبان آثار برگزیده اول تا سوم جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد.

شعارها باید دارای ویژگی‌های زیر باشند:

۱) کوتاه، موجز و مختصر باشند

۲) اصول دستور زبان فارسی در آن‌ها رعایت شوند

۳) زیبا و اثرگذار بوده و در جذب گروه‌های مختلف مخاطبان موثر باشند.

علاقمندان می توانند شعارهای خود را به نشانی ۴۰@ibto.ir  ارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.