مسابقه خاطره نویسی سلامت در حوادث

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور از برگزاری مسابقه بزرگ خاطره نویسی سلامت در حوادث خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد تقی طالبیان افزود: این مسابقه بزرگ خاطره نویسی با هدف تهیه سناریوهای ملی بحران که پیش نیاز برنامه ریزی های جدی برای مقابله با بحران های شایع در سطوح ملی و منطقه ای و فرامنطقه ای چون زلزله، سیل، طوفان، بیماری های همه گیر، حوادث با تلفات بالا، جنگ و نظایر آن برگزار می شود.

وی گفت: تمام کارکنان و مرتبطین با نظام سلامت کشور شامل گروه های درمانی (پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، کارکنان بهداشتی، بهیاران و بهورزان)، نیروهای غیردرمانی شاغل در مجموعه های بهداشتی- درمانی مانند کادر فنی و مهندسی، حراست و انتظامات، کارکنان اداری، مالی، پشتیبانی و آموزشی –پژوهشی شاغل در اقصی نقاط کشور می توانند در این مسابقه سراسری شرکت کنند.

طالبیان خاطر نشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید یکی از حوادث واقعی رخ داده را که موجب ایجاد اختلال در عملکرد طبیعی در خدمات رسانی نیروهای امدادرسان سازمان شده در قالب فرم مسابقه شرح دهند.

وی اضافه کرد: این حوادث می تواند در داخل محیط کار (مثل قطع برق بیمارستان یا انفجار مخزن ذخیره گازوئیل در خانه بهداشت)، یا خارج از آن محیط (مثل وقوع زلزله یا تصادفات جاده ای با مصدومین انبوه) که تعداد زیاد مصدومان باعث ایجاد مشکل جدی برای بیمارستان و نیز اورژانس ۱۱۵ شده باشد.

وی مهلت ارسال آثار را به این مسابقه ملی تا روز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (۳۱ فروردین ۱۳۹۳) عنوان کرد و گفت: به نفر اول این مسابقه سراسری کمک هزینه سفر زیارتی عمره مفرده (معادل ۲۰ میلیون ریال)، نفر دوم کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات (معادل ده میلیون ریال) و به ۱۰ نفر دیگر از شرکت کنندگان به قید قرعه کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس (معادل ۵ میلیون ریال) اعطاء خواهد شد.

وی گفت: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم شرکت در این مسابقه سراسری به پایگاه اینترنتی demmc.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.