مسابقه حیات طیبه

0

به گزارش «فارسی مچ» معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی مسابقه حیات طیبه را ویژه نوروز ۹۳ برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حسینی با بیان اینکه این کتاب از کارهای ابتکاری و جدید است، گفت: کتاب «حیات طیبه» چکیده ۲۵ سخنرانی مقام معظم رهبری است که در حرم مطهر رضوی ایراد کرده‌اند.
وی افزود: این کتاب در شمارگان یک‌صد هزار نسخه و با رویکرد تبیین سبک‌زندگی تهیه و مطالب مرتبط با یکدیگر در هر بخش دسته‌بندی شده است.
حسینی اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم تمدن اسلامی، موضوع سبک زندگی است که در سال‌های اخیر مورد توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته و ایشان در هر فرصتی به تبیین و تشریح آن پرداخته‌اند.
دبیر شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی عنوان کرد: از مجموعه مطالب کتاب «حیات طیبه»، مسابقه فرهنگی تدارک دیده شده و پیش‌بینی می‌شود بیش‌از ۲ میلیون نفر از زائران نوروزی حرم مطهر رضوی در این مسابقه شرکت کنند.

متن پی دی اف کتاب نیز برای استفاده کاربران قرار داده شده است.

جایزه این مسابقه ۵۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس می باشد و علاقه مندان تا ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۳ فرصت دارند تا با مراجعه حضوری و یا الکترونیکی به سایت آستان قدس رضوی به نشانی www.razavi.aqr.ir در آن شرکت نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.