مسابقه اینترنتی ایدز

1

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از عرش نیوز؛ کارشناس مسئول آموزش و اطلاع‌رسانی اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت از برگزاری مسابقه ایدز و ادامه آن تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دکتر حمیرا فلاحی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به این که اطلاع‌رسانی در رابطه با بیماری ایدز مختص به روز جهانی ایدز نیست، اداره کنترل ایدز وزارت بهداشت تصمیم بر برگزاری مسابقه ایدز با هدف بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات مردم در زمینه بیماری ایدز گرفت.

وی با اشاره به این که مسابقه ایدز با همکاری یونیسف صورت گرفته است، افزود: جوانان و نوجوانان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلا‌ع‌رسانی HIV / ایدز وزارت بهداشت به آدرس www.aids.behdasht.gov.ir تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری در این مسابقه شرکت نمایند که به قید قرعه هدایایی به برندگان تعلق می‌گیرد.

فلاحی از دیگر برنامه‌های اداره ایدز را برگزاری جشنواره سلامت با موضوع ایدز عنوان کرد و گفت: این جشنواره در حال داوری توسط کمیته داوران است که به قید قرعه به تعدادی از افراد جوایزی تعلق می‌گیرد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.