مسابقه آرامش بهاری و پیام یاس نبوی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ به مناسبت مصادف شدن نوروز با ایام فاطمیه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ، دو مسابقه بزرگ «پیام یاس نبوی» و «آرامش بهاری» را با صدها جایزه ارزنده برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مجتمع فرهنگی پژوهشی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه به مناسبت عید نوروز و شروع تعطیلات آغاز سال ۱۳۹۳ ، کتابچه مسابقه آرامش بهاری را ویژه طرح نوروزی آرامش بهاری که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد، منتشر کرد.

براساس این گزارش، در این کتابچه مطالبی چون «سالی که گذشت چه کردم؟»، «کوچه ها را آب و جارو کنید»، «امانه!!!»، «تا باشد از این رسم ها»،« لحظه ای توجه کن!» ، «خودسنجی بهتر از دیگرسنجی»، «زن هم گل است؛اگر خود را در گلبرگ عفاف پنهان کند» و … به چاپ رسیده است.

لازم بذکر است ، مسابقه ویژه آرامش بهاری نیز در انتهای این کتابچه است که علاقه مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتابچه و پاسخگویی به سئوالات، می توانند با عدد گزینه های صحیح که به صورت یک عدد ۱۵ رقمی از چپ به راست خواهد بود، به سامانه ۱۰۰۰۰۱۱۵۱۱۰۰ پیامک و در مسابقه فوق شرکت نمایند.

همچنین به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ویژه برنامه «طرح سوگواره یاس نبوی» که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برگزار خواهد شد،  کتاب مسابقه پیام یاس نبوی ۱۳۹۳را منتشر کرد.

براساس این گزارش ، مسابقه ویژه پیام یاس نبوی نیز در انتهای این کتاب آمده  است که علاقه مندان در صورت تمایل، با مطالعه کتاب و پاسخگویی به سئوالات، می توانند با ارسال پاسخ نامه خود به آدرس های مندرج در توضیحات انتهای کتاب، در این مسابقه شرکت کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب ها می توانند به سایت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه به آدرس www.mfso.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.