تمدید مسابقه وبلاگ نویسی نماز

1

به گزارش «فارسی مچ» مهلت شرکت در سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز برای بار دوم تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز از تمدید مهلت ثبت نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز تا ۱۵ فروردین خبر داد.

گفتنی است پیش از این زمان شرکت در این مسابقه تا پایان اسفندماه ۹۲ تمدید گشته بود.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد از تمدید مهلت ثبت نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و گفت: با توجه به استقبال گسترده کاربران ، این مسابقه تا ۱۵ فرووردین ۱۳۹۳ تمدید شد.

سید محمد عبداللهی با بیان اینکه این تمدید بنا به درخواست مخاطبان و پیشنهاد دبیرخانه مسابقه  صورت گرفته است، عید نوروز را فرصتی مغتنم برای جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به این مسابقه ارزشمند در راستای فرهنگ نماز در عرصه فضای مجازی دانست.

عبداللهی با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۶۰۰ وبلاگ در سامانه مسابقه اظهار کرد: انتظار می‌رود با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در ایام عید این آمار افزایش چشمگیر و بی‌سابقه‌ این مرحله از مسابقه داشته باشد.

وی با بیان اینکه نوجوانان و جوانان مخاطبان و جامعه هدف برگزاری این دوره از مسابقات هستند تصریح کرد: علاقه‌مندان از گروه سنی ۱۳ سال به بالا می‌توانند با مراجعه به نشانی chb-namaz.ir در این مسابقات شرکت کنند.

به گفته معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، پس از بررسی و داوری ، وبلاگ‌های برتر در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ معرفی خواهند شد.

وی از انتخاب ۱۱۰ وبلاگ در پایان این مسابقات خبر داد و گفت: ۲۰ کمک هزینه سفرحج عمره، ۲۰ کمک هزینه سفر کربلای معلی، ۲۰ کمک هزینه سفرمشهد مقدس و هدایایی ارزنده فرهنگی دیگر از مهم‌ترین جوایز این دوره از مسابقات است .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.