تمدید مسابقه عکس شکوه حضور

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مسابقه عکس شکوه حضور تا سوم اسفند ماه تمدید گشت.

مسئول انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان گفت: مسابقه عکس شکوه حضور که توسط این سازمان و با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان در حال برگزاری است تا سوم اسفند تمدید شد.

میثم قدس پور افزود: هدف از برگزاری این مسابقه تجدید میثاق هنرمندان و عکاسان بسیجی با مقام معظم رهبری، آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و نمایش صلابت، وحدت و انسجام ملی همه اقشار مردم ایران اسلامی است.

وی از عکاسان و علاقمندان دعوت کرد تا آثار خود با موضوع ثبت حضور پرشور مردم استان سمنان به خصوص جوانان و نوجوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۲، آیین ها و جشنهای سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر ۹۲ را به آدرس دبیرخانه مسابقه واقع در سمنان، میدان کوثر، بلوار شهید مصطفی خمینی، خیابان بهشت، جنب بنیاد مسکن شهرستان ساختمان سردار شهید خالصی طبـقه سوم سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان – تلفن۰۲۳۱۴۴۴۱۶۴۶ و یا پست الکترونیک : SemnanHonar@gmail.com ارسال کنند.

هر عکاس می تواند با تعداد هفت عکس دیجیتال با فرمت Jpg با کیفیت Dpi 300 در ابعاد۴۰ ×۳۰ سانتیمتر در این مسابقه شرکت نماید.

از نفرات برتر با اهدای جوایز ارزنده تجلیل بعمل می آید و آثار برگزیده نیز در قالب نمایشگاه عکس شکوه حضور در معرض دید عموم مردم قرار می گیرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج هنرمندان استان به آدرس www.SemnanHonar.parsiblog.com مراجعه کنند

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.