برج میلاد میزبان محلات دیجیتال تهران

0

به گزارش «فارسی مچ» ششمین جشنواره انتخاب ساب‌پرتال‌های برتر شهرداری تهران وسومین جشنواره انتخاب ساب‌پرتال‌های برتر محله‌های شهر تهران ۱۹ اسفندماه سال جاری در محل سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی خانه فعالان مجازی این جشنواره با هدف بهبود سبک زندگی فعالین مجازی از طریق آموزش و تولید آثار دیجیتال در شبکه محلی وبگاه های سرای محلات شهر تهران(www.mytehran.ir) برگزار می‌گردد.

بنابر این گزارش خصوصیاتی همچون شی گرایی هنری و رویداد محوری برنامه های محلی از نکات بارز این شبکه اجتماعی(۳۷۴کانونی) می باشد.

هم اکنون نزدیک به ۱۰۰ سرویس الکترونیکی درون سازمانی به مناطق و مراکز شهرداری و ۵۲ سرویس الکترونیک به شهروندان تهرانی ارائه می شود که حدود ۲۰ سرویس آن از جنس فرهنگی و اجتماعی است.
گفتنی است این جشنواره از رویدادهای فاخر فرهنگی در فضای مجازی است که همه ساله درتهران برگزار می گردد و علاقه مندان خودرا از سراسر محلات در برج میلاد گردهم می آورد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.festival.tehran.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.