مسابقه فجر انقلاب

0

به گزارش «فارسی مچ» موسسه صراط مبین به مناسبت فرا رسیدن ۳۵ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقدام به برگزاری مسابقه نظرسنجی نموده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این نظرسنجی علمی با عنوان «فجر انقلاب» برگزار می گردد و جهت تقدیر و تشکر از همه افرادی که با شرکت در این نظرسنجی این موسسه را در رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی یاری می کنند، جوایزی (کد شارژ اعتباری) در نظر گرفته شده است که به صورت لحظه ای و به صورت تصادفی به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

نکته: این نظر سنجی هیچ گونه پاسخ صحیحی ندارد و کاربران موظف هستند نظر خود را بیان کنند و اهدای جایزه صرفا به منظور تشویق کاربران برای شرکت در نظر سنجی می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که برای شرکت در این نظرسنجی حتما باید عضو سایت باشید.

برای شرکت در این نظرسنجی می توانید به سایت موسسه صراط مبین به آدرس www.seratolmobin.com مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.