مسابقه اینترنتی نیاز

0

به گزارش «فارسی مچ» ستاد اقامه نماز استان یزد به مناسبت «سی و پنجمین سالگرد» پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری « مسابقه نیاز » با محتوای نماز نموده است .
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شرکت کنندگان می توانند جهت دریافت منابع سوالات مسابقه به مجموعه “ویژه نامه نیاز” (منو سمت راست سایت)، شماره های ۱ تا ۱۰ رجوع نمایند .

زمان شرکت در مسابقه: از تاریخ شنبه ۱۲ بهمن ۹۲ لغایت شنبه ۳ اسفند ۹۲ (به مدت ۲۲ روز)
مسابقه برای متولدین ۱۳۸۲ به قبل ، آزاد می باشد و شرکت کنندگان می بایست به تمامی سوالات مسابقه جواب بدهند انشالله از بین جوابهای صحیح به ۳۵ نفر از برندگان به قید قرعه جوایز نقدی به شرح زیر اهدا میگردد:
۳ جایزه نقدی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی
۵ جایزه نقدی ۵۰۰٫۰۰۰ ریالی
۲۷ جایزه نقدی ۲۰۰٫۰۰۰ ریالی
زمان قرعه کشی ۸ اسفند ۹۲
لازم بذکر است که شرکت کنندگان در مسابقه جهت اطلاع از برنده شدن می بایست تا تاریخ ۱۵ اسفند ۹۲ به سایت مراجعه کرده و جهت دریافت هدایای خود تا پایان ساعت اداری تاریخ فوق، با شماره ۰۳۵۱۶۲۸۶۸۰۳ تماس گرفته و از نحوه دریافت جوایز خود مطلع شوند. درصورتی که در زمان مقرر تماس نگیرند از لیست برندگان حذف و افراد ذخیره ، در لیست قرار میگیرند.
قابل ذکر است که ستاد اقامه نماز استان در طول سال و به مناسبتهای مختلف در راستای ترویج فرهنگ نماز و ارزشهای دینی درجامعه ، اقدام به طراحی و برگزاری مسابقات اینترنتی می نماید که در پایان هر مسابقه به برندگان جوایز ارزنده‌ای اهدا می گردد.

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به سایت ستاد اقامه نماز یزد به آدرس www.yazdnamaz.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.