مسابقه آخر هفته اهمال کاری

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه آخر هفته نام سلسله مسابقاتی است که قرار است روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته توسط فرهنگسرای مجازی برگزار گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فرهنگسرای مجازی، اولین مسابقه ویژه ی آخر هفته را با طرح ۳ سوال و با موضوع اهمال کاری و بر اساس فیلمی با همین موضوع که در بخش چند رسانه ای قرار دارد، برگزار می نماید.

این مسابقه صبح روز پنج شنبه ۳ بهمن ماه برگزار شده و تا پایان روز جمعه ۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به ۳ نفر از افرادی که به این سوالات پاسخ صحیح بدهند ۱۰۰۰ امتیازتعلق خواهد گرفت.

علاقه مندان برای مشاهده فیلم (اهمال کاری) می توانند به بخش چند رسانه ای زیر مجموعه فیلم/ روانشناسی و مشاوره مراجعه نمایند .

برای شرکت در این مسابقه می توانید به سایت باشگاه مخاطبان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به آدرس www.farhangsara.net مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.