برگزیدگان سوگواره چند رسانه‌ای هلال سرخ

0

به گزارش «فارسی مچ» اسامی برگزیدگان سوگواره چند رسانه‌ای «هلال سرخ» توسط پایگاه اطلاع‌رسانی هلال اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، عباس آقاعمویی، دبیر سوگواره چند رسانه‌ای «هلال سرخ»، با اعلام این خبر گفت: این سوگواره به‌مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی در چهار بخش عکس، کلیپ، نوا و وبلاگ در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) برگزار شد.
آقاعمویی اظهار کرد: هیئت داوران از مجموع آثار ادبی رسیده آثار برگزیده در هر بخش را اعلام کرد و با اشاره به مجموع آثار ارسالی در بخش وبلاگ گفت: پس از بررسی‌های آثار ارسالی در این بخش، وبلاگ صبیه خلج با نام ترنج به عنوان اثر برتر از سوی هیئت داوران معرفی شد.
آقاعمویی افزود: در بخش عکس نیز، از مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه، اثر زینب ترک‌زاده به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد؛ هیئت داوران همچنین در بخش کلیپ، اثر آمنه خلیق را شایسته تقدیر دانست.
دبیر سوگواره چند رسانه‌ای «هلال سرخ» بخش آوا و نوا را از دیگر بخش‌های این سوگواره عنوان کرد و افزود: محمدمهدی کاظمی از سوی هیئت داوران به عنوان برگزیده این بخش انتخاب شد و از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) به بهترین اثر از هر بخش جوایزی اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است؛ سوگواره چند رسانه ای«هلال سرخ» به همت پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت محمد هلال‌ بن علی‌(ع) و پایگاه مقاومت بسیج امام خامنه‌ای برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.