اعلام نتایج جشنواره تبیان قم

0
به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه دومین جشنواره ملی تبیان قم ضمن تشکر از استقبال پرشور شرکت کنندگان محترم از تعویق زمان اعلام نتایج آن خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیرخانه جشنواره در اطلاعیه ای چنین آورده است، ضمن تشکر از استقبال پرشور شرکت کنندگان محترم به استحضار شما عزیزان می رساند جهت دقت بیشتر در امر داوری ،زمان اعلام نتایج به ۱۰ بهمن ماه موکول گردید . لذا از صبر شما شرکت کننده محترم کمال تشکر را داریم.

یادآور می شویم دومین جشنواره ملی تبیان قم توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم در موضوعات ” نماز” ، “سبک زندگی” ، “انقلاب اسلامی” و “حجاب و عفاف” در رشته های وبلاگ نویسی ، عکس ، پوسترو مقاله نویسی برگزار گردید.

گفتنی است پیش از این قرار بود نتایج داوری آثار دهه اول بهمن ماه اعلام و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان دوازدهم بهمن ماه در سالروز ورود رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی ره برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.