اختتامیه جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا

1

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از حزب الله سایبر؛ در آستانه ی سالروز طلوع خورشید شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره)، اختتامیه ی جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،در این مراسم باشکوه که با حضور شرکت کنندگان و برگزیدگان جشنواره؛ اهالی فرهنگ و هنر و فعالان فضای مجازی و عموم مردم برگزار می شود، حسین شریعتمداری – روزنامه نگار و سردبیر روزنامه کیهان – به سخنرانی خواهد پرداخت و در ادامه از “دکتر محمد مهدی سیار” شاعر خوش قریحه انقلاب تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین  “حامد زمانی” خواننده ی محبوب و هنرمند به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

گفتنی است این مراسم باشکوه، روز ۲۱ بهمن ماه سال ۹۲ بعد از نماز مغرب و عشا در محل باغ موزه ی دفاع مقدس به نشانی  : میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار می گردد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. سلام.بابا چراپولو نریختندشمایک کاری کنیدماکه صدامون بجای نرسید جشنواره وحدت گزینه رومیز

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.