۹۰۰ اثر در کنگره ملی وقف ارسال گردید

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیر اجرایی کنگره با بیان اتمام زمان ارسال آثار به دبیرخانه کنگره اعلام کرد: همانگونه که پیش تر اعلام شده بود، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره ۳۰ آذر ماه به اتمام رسید و دبیرخانه کنگره با دریافت بیش از ۹۰۰ اثر هنری، مجازی و مقالات علمی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی کنگره اظهار کرد: این کنگره که با هدف حرکت در جهت حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی و تحقق حماسه اقتصادی، تبیین راهکارهای بهره گیری از ابزار وقف در جهت فعالیت های اقتصادی کشور، بررسی چالش‌ها و راهکارهای تحقق حماسه اقتصادی، ارتقا سبک زندگی اسلامی و لزوم توجه به نقش امامزادگان و مراکز دینی در بهبود سبک زندگی اسلامی در سه بخش علمی، هنری و مجازی اعلام فراخوان کرده بود، با دریافت بیش از ۱۳۰ مقاله علمی، ۳۲۰ اثر در بخش مجازی و ۴۷۰ اثر در بخش هنری به کار خود پایان داد.

دبیر اجرایی کنگره افزود: داوری آثار نیز همزمان با اتمام فراخوان شروع شده است و نتایج به تدریج از طریق همین سامانه به اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسید.

ایشان همچنین اشاره کرد: داوری تمامی آثار طی دو مرحله صورت می پذیرید و مقالات برتر در مجموعه مقالات کنگره به چاپ خواهد رسید.

دبیر اجرایی کنگره ضمن تشکر از شرکت کنندگان در کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی تصریح کردند: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، اختتامیه کنگره انشاءالله در اواسط دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد و از ۶۰ نفر از برگزیدگان کنگره تقدیر به عمل خواهد آمد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ