۹۰۰ اثر در کنگره ملی وقف ارسال گردید

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیر اجرایی کنگره با بیان اتمام زمان ارسال آثار به دبیرخانه کنگره اعلام کرد: همانگونه که پیش تر اعلام شده بود، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره ۳۰ آذر ماه به اتمام رسید و دبیرخانه کنگره با دریافت بیش از ۹۰۰ اثر هنری، مجازی و مقالات علمی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی کنگره اظهار کرد: این کنگره که با هدف حرکت در جهت حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی و تحقق حماسه اقتصادی، تبیین راهکارهای بهره گیری از ابزار وقف در جهت فعالیت های اقتصادی کشور، بررسی چالش‌ها و راهکارهای تحقق حماسه اقتصادی، ارتقا سبک زندگی اسلامی و لزوم توجه به نقش امامزادگان و مراکز دینی در بهبود سبک زندگی اسلامی در سه بخش علمی، هنری و مجازی اعلام فراخوان کرده بود، با دریافت بیش از ۱۳۰ مقاله علمی، ۳۲۰ اثر در بخش مجازی و ۴۷۰ اثر در بخش هنری به کار خود پایان داد.

دبیر اجرایی کنگره افزود: داوری آثار نیز همزمان با اتمام فراخوان شروع شده است و نتایج به تدریج از طریق همین سامانه به اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسید.

ایشان همچنین اشاره کرد: داوری تمامی آثار طی دو مرحله صورت می پذیرید و مقالات برتر در مجموعه مقالات کنگره به چاپ خواهد رسید.

دبیر اجرایی کنگره ضمن تشکر از شرکت کنندگان در کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی تصریح کردند: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، اختتامیه کنگره انشاءالله در اواسط دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد و از ۶۰ نفر از برگزیدگان کنگره تقدیر به عمل خواهد آمد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.